PRZEDSZKOLE

NIEPUBLICZNE

Lublin, ul.  MELOMANÓW 2  (Czechów)
Lublin, ul.
  URBANOWICZA 5  (Felin)

Lublin ul. MELOMANÓW 2 (Czechów)
Lublin ul. URBANOWICZA 5 (Felin)
e-mail: przedszkoleswiatmarzen@gmail.com
tel: 510 368 650 – do godz.15
tel: 603 097 104 – po godz.15

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Naszą kadrą jest zespół wykwalifikowanych, wykształconych oraz zaangażowanych nauczycieli i opiekunów, którzy dbają o przyjazną i ciepłą atmosferę w naszym przedszkolu.

Panie mają wykształcenie pedagogiczne w zakresie wychowania przedszkolnego. Warto również wspomnieć o licznych dodatkowych atutach, którymi mogą pochwalić się nasze pracownice, a mianowicie: Trener I stopnia w Sensoplastyce, Animator Czasu Wolnego oraz Malowanie Twarzy i Modelowanie Balonów. W przedszkolu naszym zatrudniamy także psychologa oraz logopedę, którzy prowadzą z dziećmi zajęcia na codzień.

Ponadto Panie posiadają szeroki zakres wiedzy w zakresie metod nauki czytania, które zostały wdrożone w naszym przedszkolu.

Lektorka języka angielskiego posiada wykształcenie w zakresie filologii języka angielskiego. Ma za sobą wieloletnią praktykę przy pracy z dziećmi od ich najmłodszych lat życia. Ponadto ma doświadczenie w nauczaniu metodą Colina Rose, posiada swój program nauki dzieci języka angielskiego. Pracując z dziećmi stawia na edukację poprzez zabawę, ruch czy śpiewanie, wykorzystując przy tym nowoczesne pomoce dydaktyczne.

Nasze nauczycielki wdrażają Państwa pociechy do zachowań kreatywnych, wspomagają rozwój mowy dzieci, urozmaicają edukację plastyczną oraz muzyczną stosując innowacyjne metody i materiał plastyczny oraz utrwalają naukę języka angielskiego na co dzień.

Nasza kadra zapewni bezpieczeństwo i rozwój Państwa dzieciom.

obraz-kolo13