NIEPUBLICZNE

Lublin, ul.  MELOMANÓW 2  (Czechów)
Lublin, ul.
  URBANOWICZA 5  (Felin)

Lublin ul. MELOMANÓW 2 (Czechów)
Lublin ul. URBANOWICZA 5 (Felin)
e-mail: przedszkoleswiatmarzen@gmail.com
tel: 510 368 650 – do godz.15
tel: 603 097 104 – po godz.15

lcit

Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych – grupa pasjonatów tańca, animatorów kultury oraz instruktorów sportu. Specjalizują się w edukacji artystycznej, szczególnie muzyczno-tanecznej. Mogą pochwalić się Dyplomem Instruktora przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, szeroką współpracą z wieloma placówkami oświatowymi w Polsce oraz wieloma sukcesami.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna zobacz więcej >>
logo-przedszkoliada

Przedszkoliada – zajęcia z Drużyną Kangura w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl są formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Jest on odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz ich rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju fizycznego i motorycznego. Przedszkoliada.pl wyrabia u dzieci potrzebę regularnej aktywności fizycznej.

Bricks4Kidz – czyli po prostu Klocki Dla Dzieci to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Najmłodsi mają zapewnioną wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczą się, budują i bawią… za pomocą uwielbianych klocków LEGO®. Warsztaty prowadzone są w oparciu o innowacyjne programy i koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych konstrukcji.

Zdobywcywiedzy.pl – dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej. Warsztaty prowadzone są w oparciu o innowacyjne programy i koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych konstrukcji.

GrajSzafa – w naszym przekonaniu od najmłodszych lat dziecko powinno być wprowadzone w świat muzyki. Sposób, w jaki zostanie zachęcone w przedszkolu i w domu do jej słuchania, śpiewania, a nawet tworzenia łatwych melodii oraz w jakim stopniu będą rozbudzane zainteresowania muzyczne, w znacznym zakresie decydować będzie o dalszym jego rozwoju. Muzyka łagodzi obyczaje, uwrażliwia na wartości, rozwija uczucia i wyobraźnię, dostarcza dużo radości i piękna. Muzyka jest ważnym elementem w pracy wychowawczej z dziećmi i młodzieżą. Poprawia dyscyplinę i motywuje do działania.

Dogoterapia Amigos – niezastąpionym pomocnikiem w dogoterapii jest Atos Pelidor – pies rasy Golden Retriever. Atos to pies uwielbiający pracę z dziećmi i kontakt z drugim człowiekiem. Jest zawsze uśmiechnięty i z machającym ogonem idzie na zajęcia. Od małego szczeniaka miał kontakt z różnymi osobami, również niepełnosprawnymi. Jest otwarty na wszystkich i wszystkich uwielbia tak samo. Dzięki zawsze pogodnemu nastawieniu pomaga w przełamywaniu lęków i uśmiechaniu się.

iss

ISS – (Individual Soccer Skills) – ISS Lublin to nowatorski i oryginalny program zajęć sportowych bazujący na rozwoju koordynacji ruchowej, motoryki dużej i sprawności fizycznej całego ciała.

Catering Symfonia Smaku – firma cateringowa Symfonia Smaku oferuje szeroki wachlarz usług gastronomicznych. Żywią szkoły i przedszkola na terenie Lublina i okolic. Posiłki dla dzieci są indywidualnie dostosowywane do preferencji żywieniowych. Są bardzo elastyczni na potrzeby klientów. Jadłospisy przygotowywane są w oparciu o sprawdzone receptury z wysokiej jakości produktów. Wysoką jakość warzyw i owoców zapewniają z własnego gospodarstwa. Przygotowują wiele diet, w tym dla dzieci z alergią bądź wegetariańskie. Zarówno jakość potraw jak i wygląd są nieodłącznym elementem w przyrządzaniu codziennych potraw.