Dołącz do nas na Facebooku

PRZEDSZKOLE


 

NIEPUBLICZNE

Lublin ul. MELOMANÓW 2 (Czechów)
Lublin ul. URBANOWICZA 5 (Felin)
  ikona telefonu 510 368 650 - do godz.15
ikona telefonu 603 097 104 - po godz.15

WSPÓŁPRACA

lcitWspółpraca z Lubelskim Centrum Inicjatyw Tanecznych
Grupa pasjonatów tańca, animatorów kultury oraz instruktorów sportu. Specjalizują się w edukacji artystycznej, szczególnie muzyczno-tanecznej. Mogą pochwalić się Dyplomem Instruktora przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, szeroką współpracą z wieloma placówkami oświatowymi w Polsce oraz wieloma sukcesami.
unikidsWspółpraca z Uniwersytetem Dziecięcym 'Unikids'
Fascynujące autorskie warsztaty naukowe. Rozwijają one zainteresowania dzieci nauką, atrakcyjny program sprawi, że w dzieciach wyzwoli się wyobraźnia. Proponowane warsztaty to np. "Tajemnice Układu Słonecznego", "Pomysły na zmysły" oraz wiele innych.
zp3Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - zobacz więcej >>
logo-przedszkoliadaPrzedszkoliada - zajęcia z Drużyną Kangura w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl są formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Jest on odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz ich rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju fizycznego i motorycznego. Przedszkoliada.pl wyrabia u dzieci potrzebę regularnej aktywności fizycznej.
 
logo-Bricks4KidzBricks4Kidz - czyli po prostu Klocki Dla Dzieci to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Najmłodsi mają zapewnioną wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczą się, budują i bawią… za pomocą uwielbianych klocków LEGO®. Warsztaty prowadzone są w oparciu o innowacyjne programy i koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych konstrukcji.
 
zdobywcywiedzyZdobywcywiedzy.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma edukacyjna dedykowana uczniom w wieku przedszkolnym oraz młodszym szkolnym. Stanowi obszerną bazę ćwiczeń interaktywnych doskonale korespondujących z nową podstawą programową edukacji wczesnoszkolnej.
GrajSzafa - W naszym przekonaniu od najmłodszych lat dziecko powinno być wprowadzone w świat muzyki. Sposób, w jaki zostanie zachęcone w przedszkolu i w domu do jej słuchania, śpiewania, a nawet tworzenia łatwych melodii oraz w jakim stopniu będą rozbudzane zainteresowania muzyczne, w znacznym zakresie decydować będzie o dalszym jego rozwoju. Muzyka łagodzi obyczaje, uwrażliwia na wartości, rozwija uczucia i wyobraźnię, dostarcza dużo radości i piękna. Muzyka jest ważnym elementem w pracy wychowawczej z dziećmi i młodzieżą. Poprawia dyscyplinę i motywuje do działania.
 
 
Dogoterapia Amigos - Niezastąpionym pomocnikiem w dogoterapii jest Atos Pelidor – pies rasy Golden Retriever. Atos to pies uwielbiający pracę z dziećmi i kontakt z drugim człowiekiem. Jest zawsze uśmiechnięty i z machającym ogonem idzie na zajęcia. Od małego szczeniaka miał kontakt z różnymi osobami, również niepełnosprawnymi. Jest otwarty na wszystkich i wszystkich uwielbia tak samo. Dzięki zawsze pogodnemu nastawieniu pomaga w przełamywaniu lęków i uśmiechaniu się.

samoloty


BEZPIECZEŃSTWO

Jednym z podstawowych zadań nauczycieli i opiekunów jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieci na terenie przedszkola, placu zabaw, jak i poza nim...

Zobacz więcej

DOBRE WYCHOWANIE

Dobre wychowanie przedszkolaka to jeden z głównych celów opiekunów, ale także rodziców. Współnie z nimi staramy się wprowadzać różne cele i sposoby wychowania...

Zobacz więcej

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

Rolą przedszkola jest wszechstronne oddziaływanie na rozwój dziecka min. poprzez zmianę zachowań, sposobu myślenia. Przygotowuje dziecko do nauki w szkole...

Zobacz więcej

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Naszą kadrą jest zespół wykwalifikowanych, wykształconych, zaangażowanych nauczycieli, opiekunów i innych pracowników, którzy dbają o przyjazną i ciepłą...

Zobacz więcej

 Top
logo
Lublin ul. MELOMANÓW 2 (Czechów)
Lublin ul. URBANOWICZA 5 (Felin)
e-mail: przedszkoleswiatmarzen@gmail.com
tel: 510 368 650 - do godz.15
tel: 603 097 104 - po godz.15

Copyright Przedszkole Niepubliczne ŚWIAT MARZEŃ Lublin